У Чернігові зростає кількість вільних WiFi-зон
У Чернігові зроблено ще один крок у реалізації спільного проекту міської ради з компанією «Основа» «Вільні WiFi-зони». Тепер скористатися вільним доступом до Інтернету можна в приміщенні комунального підприємства «Міський Палац культури ім. В. Радченка» (вул. Щорса, 23).
На сьогодні в Палаці культури працює 25 клубних формувань, де займається більше тисячі осіб. Загалом протягом минулого року колективами закладу на своїй сцені та на виїзних майданчиках було проведено більше 300 культурно-розважальних та мистецьких заходів.
Саме враховуючи зручне розташування Палацу культури в центральній частині міста, велику кількість дітей та їхніх батьків, які майже щодня відвідують заклад, із метою створення ще більш комфортних умов для відпочинку жителів та гостей Чернігова й було прийнято рішення відкрити зону WiFi у приміщенні цього закладу.
Нагадаємо, що вільно скористатися доступом до мережі Інтернет за допомогою WiFi технології жителі й гості обласного центру можуть на Валу, на Алеї Героїв, у сквері Богдана Хмельницького і в Центральному парку культури та відпочинку. Спільний проект «Вільні WiFi-зони» триватиме й у поточному році.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.