Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 19:42:51

У Городні буде храм Київського патріархату

20.01.2015   15:11Агенцiя

Недалеко від російського кордону - у Городні закладено будівництво храму святого Василія Великого. Храм належатиме до Української Православної Церкви Київського патріархату.

За словами голови районної парторганізації "Батьківщини" Петра Верхуші, для зведення Василівського храму місцеві жителі роблять дуже багато, не зупиняє вірників навіть зима, - пише газета "Сіверщина".

Однак не чисельній городнянській громаді бракує коштів для прискорення робіт та активісти не впадають у відчай. “Вже звели каркас каплички. Поволі і з Божою допомогою Василівський храм постане на городянській землі. Бо головні ініціатори і спонсори будівництва – місцева громада», – каже батьківщинівець.

Петро Верхуша переконаний, що саме такі справи мають об’єднувати людей, особливо в такі важкі часи для нашої країни.

Нагадаємо, що городнянці заклали камінь і встановили хрест на місці майбутнього храму Чернігівської Єпархії УПЦКП на честь Святого Василія Великого наприкинці минулого року. Чому саме Василія Великого?

”За історичною довідкою у 1757 році козаки просили Катерину перенести із Хотуничів Щорського району непотрібний храм Св. Василія і поставити за річкою на правому березі. Адже в період повені, коли річка розливалася не могли потрапити до єдиної церкви, – Троїцької, яка височіла на лівому березі. Катерина дозволила це зробити, – розповів Петро Іванович. – Тому наші козаки вирішили – нехай відродиться Василівський храм”.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини