Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 18:45:08

Депутат Ріпкинської селищної ради сам собі продовжив термін оренди землі

20.01.2015   14:52Агенцiя

Працівники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області склали протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно депутата Ріпкинської селищної ради.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, працівниками спецпідрозділу відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно депутата Ріпкинської селищної ради.

Одним з питань, включених до порядку денного пленарного засідання селищної ради 6 скликання, було продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок на території селища, які орендує один з депутатів селищної ради. З цього питання депутати, які були присутні на засіданні, одноголосно проголосували «за» та прийняли рішення про продовження терміну дії оренди. Беручи участь в голосуванні, депутат усвідомлював, що у його депутатській діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між особистими інтересами, а саме — у бажанні отримати собі в оренду земельні ділянки та обов’язками депутата селищної ради.

Таким чином, депутат не вжив заходів щодо не допущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів в його депутатській діяльності та про наявність якого він не повідомив у письмовій формі сесію селищної ради.

Невжиття заходів депутатом селищної ради, щодо повідомлення про конфлікт інтересів призвело до порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», згідно з яким він є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення у порушення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення.

Протокол направлено на розгляд до районного суду.

Керівництво УБОЗ УМВС України в Чернігівській області звертається до жителів області з проханням повідомляти про всі факти вимагання неправомірних вигод та інших корупційних діянь з боку службових і посадових осіб області до чергової частини УБОЗ УМВС України в Чернігівській області за телефоном 662-844 та на особистому прийомі в адміністративній будівлі УБОЗ УМВС за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 70 у будь-який день.

До уваги громадян! Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри - http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини