Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:26:04

Депутат Ріпкинської селищної ради сам собі продовжив термін оренди землі

20.01.2015   14:52Агенцiя

Працівники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області склали протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно депутата Ріпкинської селищної ради.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, працівниками спецпідрозділу відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно депутата Ріпкинської селищної ради.

Одним з питань, включених до порядку денного пленарного засідання селищної ради 6 скликання, було продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок на території селища, які орендує один з депутатів селищної ради. З цього питання депутати, які були присутні на засіданні, одноголосно проголосували «за» та прийняли рішення про продовження терміну дії оренди. Беручи участь в голосуванні, депутат усвідомлював, що у його депутатській діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між особистими інтересами, а саме — у бажанні отримати собі в оренду земельні ділянки та обов’язками депутата селищної ради.

Таким чином, депутат не вжив заходів щодо не допущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів в його депутатській діяльності та про наявність якого він не повідомив у письмовій формі сесію селищної ради.

Невжиття заходів депутатом селищної ради, щодо повідомлення про конфлікт інтересів призвело до порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», згідно з яким він є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення у порушення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення.

Протокол направлено на розгляд до районного суду.

Керівництво УБОЗ УМВС України в Чернігівській області звертається до жителів області з проханням повідомляти про всі факти вимагання неправомірних вигод та інших корупційних діянь з боку службових і посадових осіб області до чергової частини УБОЗ УМВС України в Чернігівській області за телефоном 662-844 та на особистому прийомі в адміністративній будівлі УБОЗ УМВС за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 70 у будь-який день.

До уваги громадян! Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри - http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини