Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 18:05:33

Прокуратурою Чернігівської області пред’явлений до суду позов в інтересах батька загиблого солдата

20.01.2015   13:08Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області прийнято рішення про здійснення в суді представництва інтересів чернігівця, син якого у вересні цього року загинув під час несення військової служби в зоні АТО.

Батько загиблого є юридично необізнаною особою похилого віку, у зв’язку з чим законодавством передбачена можливість такого представництва.

При вивченні обставин, викладених у зверненні цього громадянина, встановлено факт порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Син цього чоловіка — рядовий одної з частин української армії — загинув у зоні проведення антитерористичної операції у зв’язку з виконанням обов’язків військової служби. Батько подав до уповноваженого державного органу всі документи, необхідні для призначення одноразової грошової допомоги, передбаченої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Однак ні в передбачений законодавством місячний строк, ні пізніше рішення щодо призначення допомоги прийняте не було й допомогу досі не виплачено.

Як повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури Чернігівської області Валентина Єреп, 5 січня прокуратурою було направлено до суду адміністративний позов про визнання протиправною бездіяльності Міністерства оборони та зобов’язання виплатити батькові загиблого передбачені законом кошти.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини