Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:08:20

На Чернігівщині, як і по всій Україні, стартувала соціальна акція "Квартира під охорону"

20.01.2015   08:21Агенцiя

Про її мету журналістам розповів начальник Управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області Ярослав Накопюк.

Яка мета акції та в який період можна скористатись 50 % знижкою?

- З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам за дорученням Міністерства внутрішніх справ з 15 по 31 січня на території України проходить соціальні акція «Квартира під охорону». За умовами акції, у зазначений період підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг, а точніше — ви сплачуєте вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів ДСО виконують за половину їх вартості – повідомив керівник управління. - Перш за все акція має на меті якомога більше помешкань громадян прийняти під охорону і тим самим припинити зростання квартирних крадіжок.

Чи існують способи, щоб самостійно протидіяти квартирним крадіжкам?

- Самостійно громадяни не в змозі захистити помешкання від непроханих гостей, адже досвідчені «домушники» відкриють будь-які замки, справа лише в часі та в їх професійності. Звісно, варто подбати про надійні замки та двері, проте дієвішим способом захисту помешкання житла є охоронна сигналізація. Про кількість майнових злочинів незахищених помешкань говорить сумна статистика крадіжок.

З чим пов’язано збільшення майнових злочинів та яка їх статистика за минулий рік?

- Збільшенню квартирних крадіжок передує багато факторів, перш за все економічний. Люди йдуть на крадіжки, щоб за короткий термін і без особливих зусиль поправити своє матеріальне становище.

За офіційними даними протягом 2014 року на території Чернігівської області зареєстровано 730 крадіжок з помешкань громадян, у тому числі – 238 з квартир. Крадіжок з об’єктів, які перебувають під охороною ДСО не допущено.

На сьогодні єдиним дієвим способом захисту майна громадян є підключення на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони. Коли на пульт централізованого спостереження надходить «тривожний» сигнал, дана інформація одразу ж передається наряду групи затримання і за лічені хвилини міліціонери прибувають на місце події. Більш того, лише міліціонери ДСО мають право в разі необхідності застосовувати зброю та застосовувати відповідні дії для затримання злочинців,- говорить Ярослав Накопюк.- На об’єктах, які перебувають під охороною, встановлюються сучасні засоби сигналізації. Ми постійно працюємо над розширенням наших послуг і пропонуємо клієнтам додаткові технічні заходи охорони, у тому числі кнопки тривожного виклику міліції.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини