Розслідування у кримінальному провадженні про одержання хабара від підприємця посадовою особою ДСНС проводить слідчий відділ прокуратури
У кримінальному провадженні про незаконне одержання грошей від підприємця заступником начальника міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій розслідування проводить, згідно норм процесуального законодавства, слідчий відділ прокуратури.
15 січня затриманому повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою).
Наступного дня за клопотанням слідчого, погодженим із прокурором, підозрюваному обрано запобіжний захід. Таким заходом суд обрав взяття під варту, з визначенням застави у розмірі 25 тис. грн.
Довідково:
Посадовець ДСНС був затриманий безпосередньо при одержанні неправомірної вигоди у своєму службовому кабінеті 15 січня. На той час щодо нього вже було розпочато кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди в сумі 20 тис. грн. у директора приватного підприємства. Хабар вимагався за незастосування штрафних санкцій щодо виявлених недоліків техногенної та пожежної безпеки в приміщенні магазину підприємства.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.