Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 14:27:25

Викрили чиновника будівельної компанії, який обікрав свою фірму майже на 900 тисяч гривень

19.01.2015   16:25

Співробітники управління боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області виявили факт розтрати грошових коштів у великих розмірах заступником генерального директора однієї з ведучих будівельних компаній Чернігова.

В ході розслідування кримінального провадження за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) співробітниками ДСБЕЗ обласного управління міліції були виявлені два факти протиправних дій з боку тепер вже колишнього 47-річного заступника генерального директора будівельної компанії, який, уклавши з клієнтами договори купівлі-продажу квартир, видав їм квитанції до прибуткових касових ордерів, а сам поклав отримані кошти до власної кишені.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, договори завірялися у приватного нотаріуса, скріплювалися печатками та підписами заступника керівника будівельного підприємства, але гроші йшли повз касу компанії. За дві квартири зловмисник отримав від клієнтів 895 тисяч гривень.

Інформація за даними фактами внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем), що передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Аферист заарештований. Найближчим часом йому буде оголошено про підозру у скоєнні злочину. Триває слідство.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини