Співробітники Чернігівського СІЗО попередили спроби передачі наркотичних речовин ув`язненим
Небувалу активність виявили громадяни у намаганні передати до Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області наркотичні речовини. Одним із найпоширеніших способів передачі заборонених предметів до установ виконання покарань залишається передача посилок та бандеролей.
Лише за декілька днів співробітники Чернігівського СІЗО попередили 3 випадки потрапляння наркотиків до осіб, які перебувають в ув`язненні.
Так, під час догляду посилки, в шматку сала виявлено та вилучено поліетиленовий пакет з речовиною зеленого кольору рослинного походження, а також в банці зі смальцем виявлено мобільний телефон «Nokia» та зарядний пристрій до нього.
Наступні намагання були скоєні під час Новорічних свят. 13 січня під час догляду передачі на ім’я ув’язненого в поясі брюк виявлено фрагмент медичного бинту, просочений рідиною коричневого кольору.
А наступного дня, у Чернігівському СІЗО, в середині зефіру виявлено поліетиленовий згорток з кристалізованою речовиною білого кольору.
За даними фактами було викликано слідчо-оперативні групи Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області та, в присутності понятих, проведено вилучення і документування.
Співробітники ДПтС України в Чернігівській області звертаються до громадян та нагадують, що відповідно до українського законодавства, спроби передачі наркотичних речовин в установи виконання покарань є кримінальними злочинами та караються позбавленням волі.
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.