Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:28:07

Перше рішення у судовому спорі щодо громадського пасовища с. Новоселівка набрало законної сили

16.01.2015   17:47Агенцiя

Позицію прокуратури області щодо приналежності земель до громадського пасовища села Новоселівка Чернігівського району сьогодні підтримав апеляційний суд області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Розглянувши першу апеляційну скаргу відповідача він ухвалив її відхилити та залишити в силі рішення Чернігівського районного суду про визнання недійсними наказу та свідоцтва щодо передачі двох гектарів розташованої там землі у приватну власність.

Довідково:

Події навколо передачі у приватну власність пасовища на території Улянівської сільської ради Чернігівського району викликали значний суспільний резонанс. Як вже повідомлялося раніше, проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що 15 га на території Улянівської сільської ради Чернігівського району у березні-серпні 2014 року у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва передані незаконно. Незаконність відведення цих земельних ділянок полягає в тому, що до їх складу увійшли землі, надані у 1991 році територіальній громаді с. Новоселівка в якості громадського пасовища. Окрім того, відведення землі не погоджено з Улянівською сільською радою.

За результатами проведеної перевірки 08.10.2014 р. прокуратурою Чернігівського району заявлено 16 позовів про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у області та свідоцтв про право власності на ці земельні ділянки, всі з яких судом першої інстанції розглянуто та задоволено.

Зараз у зв’язку з надходженням апеляційних скарг відповідачів триває перегляд вказаних справ апеляційним судом області.

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.