Конкурсні торги з організації шкільного харчування не відбулися, оголошено - нові. ВІДЕО
29 грудня відбулася процедура розкриття тендерних пропозицій по організації послуг на харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів.
Участь приймали три підприємства: КП"Шкільне", ВАТ "Базис" та торговельно-рекламне підприємство "Ріко". В результаті вивчення документації тендерною комісією 5 січня торги було відмінено.
Вже оголошено наступні торги, які мають відбутися через 30 днів.
Також у Чернігові продовжує діяти програма харчування дітей I-IV класів ЗОШ, за якою батьки сплачують 1/3 від вартості обідів, а 2/3 - міський бюджет.
ТРА "Новий Чернігів"
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.