В ОК "Північ" назвали причини затримки виплати зарплати військовослужбовцям
З 2015 року фінансове забезпечення військових частин оперативного командування передано і буде здійснюватися через командування Сухопутних військ ЗСУ.
Оперативне командування "Північ" пояснило ситуацію з затримкою виплати зарплати військовослужбовцям. Про це йдеться на сторінці "Півночі" у Facebook.
"Справа в тому, що з 2015 року фінансове забезпечення військових частин оперативного командування передано і буде здійснюватися через командування Сухопутних військ ЗСУ, яке в даний час не перерахувало кошти на статті оперативного командування, чим створило виникнення соціальної напруженості серед сімей військовослужбовців, особливо тих, які виконують завдання в зоні АТО", - йдеться у повідомленні. За даними прес-центру, зараз командування ОК "Північ" вживає заходів щодо виправлення ситуації та витребування коштів від командування Сухопутних військ ЗСУ. "Чому так сталося і чому людей на свята залишили без грошей? Мабуть, знову чиясь безвідповідальність", - підкреслили в ОК "Північ".
За даними народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, заробітну плату військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО, у новому бюджеті зрівняли, і тепер вона буде складати до 5 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.