Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:23:48

Змагання на знання українських традицій відбулось серед засуджених Чернігівської жіночої виправної колонії № 44

16.01.2015   10:29

Засуджені Чернігівської виправної колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області змагались у знанні традиційних національних обрядів. Цей захід мав на меті інформування засуджених жінок про українські традиції, обряди та культуру.

Готуючись до конкурсу засуджені жінки багато часу провели в бібліотеці. Вони мали дізнатись про українські обряди старовини, які дійшли до нашого часу. Весільні обрядові традиції, обряди хрещення, святкування Різдва та Івана Купала. Переглядаючи різну літературу, засуджені звертались до співробітників колонії за допомогою та підказками. Далі слідували підготовка костюмів, написання сценаріїв виступів та театральні репетиції.

Змагання складались з чотирьох конкурсів: вікторина або відгадування загадок, конкурс швидких малюнків, прояв таланту засуджених відділення та сам показ українських обрядів.

Помірятись силами виявили бажання засуджені 6 відділень Чернігівської виправної колонії № 44. Виступи команд супроводжувались віршами, танцями, піснями, театральними постановками.

Згідно висновків журі та за підрахованими балами перемогу та звання кращих знавців українських традицій здобула команда І відділення.

Співробітники Чернігівської виправної клонії № 44 впевнені, що духовне відродження української нації, її культури вкрай необхідне і воно має базуватись на рідній мові, народних традиціях, на безцінних зразках фольклору.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.