Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:28:34

Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в Новозаводському районі міста Чернігова

16.01.2015   10:22

14 січня відбулося засідання Новозаводської районної міста Чернігова комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (далі – Комісія).

На початку роботи Комісії начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Петро Безкишкин, проінформував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі упродовж 2014 року. При цьому, увагу присутніх було звернуто на підприємства, що мали тенденцію до нарощування боргів через невиконання графіків погашення заборгованості. Серед них одне підприємство державної форми власності: ПАТ „Хімтекстильмаш”.

У 2014 році із 25 суб’єктів господарювання району, які мали борги із виплати заробітної плати:
– дванадцять ліквідували заборгованість (ТОВ "Шляхо-будівельне управління №14", ЧМГО "ФК "Легенда", ПП "Будпласт-2", ТОВ "Термінал-Центр", ТОВ "Чернігівагрошляхбуд", КП "Чернігівський обласний магазин наочних посібників та учбового обладнання" Чернігівської обласної ради, ДП "Соціально-побутове управління" ПАТ "Чернігівоблбуд", ТОВ "Енергосервіс", ПП "СРБП "Чернігівліфт", ПАТ "Чернігівський м’ясокомбінат", ТОВ "Чернігів-Автогаз", ДП "РАСО" ВАТ "Чернігівське АТП-17454");
– два виведені із кола спостереження (ЗАТ „Архітектурна майстерня комплексного проектування” та ТОВ „Виробничо-харчовий комбінат „Нивки”);
– одне підприємство: управління виробничо-технічного забезпечення і комплектації ДП „Чернігівнафтогазгеологія” – ліквідовано.

Станом на 1 січня 2015 року заборгованість із виплати заробітної плати мають чотири економічно активних підприємства району, із загальною сумою 1,6 млн. грн. та 6 підприємств-банкрутів – 5,3 млн. грн. Серед найбільших боржників залишаються підприємства будівельної галузі: ПАТ „Чернгівбуд” та його структурні підрозділи, ПАТ „Будівельна компанія „Домобудівник”, які є банкрутами.

На засіданні виступила представник відділення НСПП Марина Максименко, яка звернула увагу присутніх на те, що в минулому році, за результатами інформацій про наявність чинників дестабілізації, що отримані на засіданнях Новозаводської районної комісії, чотири підприємства віднесено до Бази даних конфліктогенних підприємств області, стан соціально-трудових відносин двох взято на облік з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Підкреслила, що на даний час гостро стоїть питання поліпшення стану соціально-трудових відносин у Чернігівській філії приватного підприємства „Компанія „ІнексУкрПаркет”, де у жовтні 2014 року Національною службою посередництва і примирення зареєстрований колективний трудовий спір. Оскільки погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам філії залежить від ПП „Компанія „ІнексУкрПаркет” м. Києва, запропонувала направити від Комісії відповідне звернення до роботодавця.
З результатами розглянутих на засіданні Комісії питань було ознайомлено працівників відділення НСПП для врахування їх у роботі.
 


Марина Максименко, заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області – завідувач сектора правового забезпечення

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.