Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:31:34

Автопарк Чернігівської міської лікарні № 1 поповнився новим санітарним автомобілем

16.01.2015   10:16Агенцiя

Незважаючи на фінансові труднощі, які практично не дозволяють медикам оновлювати свою матеріально-технічну базу, іноді це все ж вдається робити.

Наприклад, автопарк Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради поповнився новеньким санітарним автомобілем «Соболь», вартістю близько 300 тис. гривень.

За словами головного лікаря закладу Андрія Жиденка, автівка стане в нагоді медикам та їхнім пацієнтам, адже вона обладнана всім необхідним для швидкого перевезення хворих як по місту, так і на консультації в інші міста України.

«Раніше ми мали на своєму балансі подібний автомобіль, – зазначає Андрій Жиденко, – втім, не могли стояти осторонь допомоги нашим військовим у зоні АТО і передали його для потреб військових. На жаль, через деякий час він підірвався на міні. А ось новенький «Соболь» вже почав обслуговувати жителів обласного центру».

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.