А починали з “чупа-чупсів”
Завжди, коли народжуються діти, батьки радіють та бажають їм якнайкращої долі. Щоб і людьми виросли достойними, і їх, стареньких, не забували та допомагали. Та не завжди буває так, як хочеться. Наче і виховують як найкраще, і всі умови створюють, і турбуються про них. А вони… Не лише не виправдовують надій, а й стають на слизький шлях злочинності.
Саме такими неблагополучними і виросли 16-річний Андрій та Денис (всі імена змінено) 17 років. Обидва хлопці ще раніше потрапили в поле зору міліції. Спочатку як порушники шкільної дисципліни. Потім Денис вже притягувався до адміністративної відповідальності за вчинене насильство в сім’ї. Прості зауваження на хлопців вже не діяли.
А безвідповідальність помножена на зухвалість та складний характер, звісно ж, привели до кінцевої точки – скоєння низки злочинів. Спочатку був чоловік напідпитку, у якого друзяки відібрали мобільний телефон (п’яного, звісно ж, легше скривдити), потім була одна з шкіл міста. Хлопці поночі вибили скло в їдальні, залізли та викрали “снікерси”, “чупа-чупси” та мікрохвильову піч.
А наприкінці січня друзяки вирішили замість солодкого викрасти щось вагоміше, наприклад, ковбасу! Вони пробралися до одного кіосків, в якому продавалися ковбасні та сирні вироби, виламали двері і винесли ковбаси та сиру на суму понад 7 тисяч гривень. Трохи поласували викраденим, а залишки продали незнайомцям. Гроші ж прогуляли.
Оперативники Чернігівського міського відділу “вирахували” хлопців за кілька днів. Співробітники міліції відпрацьовували осіб, які б могли скоїти ці злочини. Опитували свідків, перевіряли місця, де перепродувався викрадений товар. За свідченнями людей та за отриманою інформацією правоохоронці вийшли на неповнолітніх злочинців, їх затримали вдома.
Порушені проти них кримінальні справи за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (“Крадіжка”) та ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (“Грабіж”) передбачають не багато ні мало, а строки ув’язнення до шести років.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.