Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 08:27:51

Бобровицькі міліціонери затримали дачних крадіїв

16.01.2015   07:53

Працівники сектору карного розшуку Бобровицького райвідділу міліції затримали кримінальний дует злодіїв, які спеціалізувалися на крадіжках з дач.

Всього за період їх кримінальної «роботи» вони обікрали більше десятка дачних господарств загальна сума збитків по крадіжках сягнула 40 тис. грн. Лиходії жили в сусідньому, Броварському районі Київської області, звідки й здійснювали свої нічні набіги на дачні масиви Бобровицького району Чернігівщини.

Молодики сідали в стареньку ВАЗівську «копійку» і їхали «чистити» дачі, господарі яких надовго залишали свої помешкання без нагляду та догляду. Вибравши об'єкт, обережно стежили чи немає в будинку господаря, сторожового пса, а потім проникали через вікно. Викрадене вантажили в автівку і прямували додому.

Все, що можна з'їсти чи випити, зловмисники вживали самі, а одяг, металобрухт, електроінструмент збували через таксистів. Виручені гроші - витрачали на алкоголь і розваги. Для пошуку та затримання зловмисників, правоохоронці розробили оперативну комбінацію та влаштували декілька засідок, в результаті чого вистежили та затримали крадіїв. Дачники з полегшенням зітхнули і подякували міліціонерам за їх плідну роботу. Господарі садиб висловили сподівання, що нарешті можна почуватися у безпеці.

Наразі, слідчим відділом Бобровицького РВ УМВС відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України «крадіжка», що карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу обом зловмисникам. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression