Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:37:24

Недобросовісні землевпорядники відповідатимуть за те, що незаконно збагатились за рахунок бюджету

15.01.2015   12:18Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області розпочато досудове розслідування за фактом завдання збитків бюджету на суму понад 100 тис. грн.

Обставини справи:
Наприкінці 2013 року управлінням Держземагенства в області з приватним товариством укладено договір про надання послуг з проведення інвентаризації земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Городнянського району  загальною вартістю понад 386 тис. грн.
За результатами опрацювання прокуратурою області інформації щодо проведення робіт з інвентаризації земель установлено, що фактично топографо-геодезичні роботи не проведено, що є порушенням ст. 35 Закону України «Про землеустрій», п.п. 12, 17, 18 Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Уряду від 23.05.2012               № 513, та вимог п. 4 Технічного завдання до укладеного договору.
У технічній документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Лемешівської, Деревинської, Андріївської сільських рад на окремих земельних ділянках зазначена рілля, в той час як відбулося їх природне заліснення, заболочення, що унеможливлює використання цих земель за цільовим призначенням без відповідних заходів рекультивації.
В окремих матеріалах інвентаризацій відсутні відомості про магістральні трубопроводи, що знаходяться на земельних ділянках.
Не зважаючи на це, підприємством виготовлено та у 2013 році передано замовнику технічну документацію із землеустрою. За надані послуги вже сплачено з бюджету понад 115 тис. грн., решта суми вважається кредиторською заборгованістю бюджету перед товариством.
Тобто бюджетні кошти витрачено, а основні завдання інвентаризації земель – встановлення ступеня придатності, подальшого цільового використання та якості земель, – не виконано.
Кримінальне провадження щодо службовців товариства розпочато 13.01.2014 за ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини