Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 16:06:04

Недобросовісні землевпорядники відповідатимуть за те, що незаконно збагатились за рахунок бюджету

15.01.2015   12:18Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області розпочато досудове розслідування за фактом завдання збитків бюджету на суму понад 100 тис. грн.

Обставини справи:
Наприкінці 2013 року управлінням Держземагенства в області з приватним товариством укладено договір про надання послуг з проведення інвентаризації земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Городнянського району  загальною вартістю понад 386 тис. грн.
За результатами опрацювання прокуратурою області інформації щодо проведення робіт з інвентаризації земель установлено, що фактично топографо-геодезичні роботи не проведено, що є порушенням ст. 35 Закону України «Про землеустрій», п.п. 12, 17, 18 Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Уряду від 23.05.2012               № 513, та вимог п. 4 Технічного завдання до укладеного договору.
У технічній документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Лемешівської, Деревинської, Андріївської сільських рад на окремих земельних ділянках зазначена рілля, в той час як відбулося їх природне заліснення, заболочення, що унеможливлює використання цих земель за цільовим призначенням без відповідних заходів рекультивації.
В окремих матеріалах інвентаризацій відсутні відомості про магістральні трубопроводи, що знаходяться на земельних ділянках.
Не зважаючи на це, підприємством виготовлено та у 2013 році передано замовнику технічну документацію із землеустрою. За надані послуги вже сплачено з бюджету понад 115 тис. грн., решта суми вважається кредиторською заборгованістю бюджету перед товариством.
Тобто бюджетні кошти витрачено, а основні завдання інвентаризації земель – встановлення ступеня придатності, подальшого цільового використання та якості земель, – не виконано.
Кримінальне провадження щодо службовців товариства розпочато 13.01.2014 за ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.