Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 23:15:58

Вояки з Чернігівщини вирушили у зону проведення АТО

15.01.2015   11:50Агенцiя

З Чернігівщини, в зону проведення антитерористичної операції на Сході України вирушили особовий склад мотопіхотного батальйону Збройних Сил України зі штатною зброєю та технікою.

Як повідомив командир підрозділу, його підлеглі повністю забезпечені засобами захисту, військовою амуніцією, зимовим обмундируванням і теплими речами, продуктами харчування. А також за рахунок допомоги волонтерів забезпечені дровами, буржуйками, спальниками, консервацією, та необхідними витратними матеріалами.

В ході відновлення боєздатності батальйону, волонтери та підприємці Чернігівщини активно долучилися до ремонту автомобільної та військової техніки. Зокрема, фахівці підприємства ВАТ «ТАН» зробили з вантажної автівки справжній броньовик під озброєння його зенітною установкою. Майстри реалізували практично всі прохання військових. Кабіна, двері та паливний бак захистили листовим залізом. На лобове скло та двигун встановили броньовану протикомулятивну решітку. Борти кузова мають подвійну броню з внутрішнім наповненням специфічним матеріалом - транспортною стрічкою і керамікою, що значно підвищує їхній захист. Місця навідника та стрільця зенітної установки теж обладнали  захистом.   

Також волонтери зробили воякам незвичайний подарунок, а саме - лазню на колесах. Використовувати її можна не лише за прямим призначенням, а й для того, аби зігрітися та висушити одяг.

За словами голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва, спільними зусиллями вдалося повністю забезпечити особовий склад, який вирушає на бойові позиції, усім необхідним майном. Важливо, що військовослужбовцями підрозділу взято «на озброєння» досвід, отриманий ними під час захисту незалежності і цілісності нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.
Варто зазначити, що для цього підрозділу це вже друга, поїздка в АТО. Впродовж півроку військовослужбовці батальйону виконували бойові завдання на сході України. Понад три місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населених пунктів Станиця Луганська та Щастя, що на Луганщині.

Військовослужбовців проводжали представники Чернігівського гарнізону, органів виконавчої влади та самоврядування, місцеві жителі, волонтери, духовенство, рідні та друзі. Звертаючись до бійців з напутніми словами, вони побажав їм з честю виконати поставлені завдання і повернутися живими і здоровими.
 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини