Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 23:24:24

Прокурор вимагатиме в суді матеріальної відповідальності особи за незаконне вирубування лісу

15.01.2015   08:16

Одним із основних принципів охорони навколишнього природного середовища, відповідно до положень ст.ст. 105, 107 Лісового кодексу України, ст.ст. 68, 69 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», є обов'язок винної особи компенсувати шкоду, заподіяну порушенням екологічного законодавства.

З огляду на це, органами прокуратури області пред’явлено до суду позов про стягнення в повному обсязі збитків із правопорушника, який здійснив незаконну порубку сосен на території ДП «Городнярайагролісгосп».

Порубником виявився один з жителів району. Постановою Держекоінспекції в області винного вже притягнуто до адміністративної відповідальності. Тепер він має також компенсувати збитки, завдані державі. Їх розмір, згідно розрахунку за спеціальними таксами, склав близько 10 тис. грн.

Всього органами прокуратури у 2014 році пред’явлено до суду 15 позовів про відшкодування збитків, завданих внаслідок незаконної порубки дерев фізичними особами, у розмірі понад 200 тис. грн, які наразі задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини