Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 серпня, 01:41:29

Засуджено зловмисника за розкрадання нафти з продуктопроводу

14.01.2015   15:49Агенцiя

Прилуцький міськрайонний суд виніс вирок у кримінальному провадженні, розпочатому Управлінням СБ України в Чернігівській області стосовно 32-річного мешканця Полтавської області, який викрадав нафту з продуктопроводу нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», повідомляє прес-група Управління СБ України в Чернігівській області.

Встановлено, що на одній із ділянок нафтопроводу поблизу с.Боршна Прилуцького району було облаштовано так звану «врізку», через яку зловмисник здійснював несанкціонований відбір нафти.
У жовтні 2014 року співробітники СБУ затримали крадія «на гарячому» під час перекачування нафти з нафтопроводу до цистерни автомобіля ГАЗ.

За результатами судового розгляду матеріалів кримінального провадження суд визнав громадянина України винним за ч.3 ст.15, ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини