У Чернігові "тривожні" кнопки стали в нагоді персоналу магазину та закладу швидкого харчування
Завдяки наявності кнопок «тривожного» сповіщення Державної служби охорони, правоохоронцям вдалось затримати порушників громадського порядку.
Близько 21 години на пульт централізованого спостереження ДСО в м. Чернігів надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» кнопки в магазині, який перебуває під охороною. На місце події було орієнтовано наряд групи затримання.
У магазині до наряду звернувся старший охоронник магазину.
- Невідомий чоловік вчинив у магазині сварку з касиром, пустивши в хід нецензурну лексику та погрози, - розповів працівник.
Міліціонери охорони зробили правопорушнику зауваження, але він на них не відреагував, а натомість продовжував лаятися. Відтак, чоловіка вгамували та для винесення відповідного процесуального рішення доставили до Чернігівського міського відділку міліції. Наразі правопорушнику інкримінують правопорушення, передбачене ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль). Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ще один «тривожний» виклик надійшов з закладу швидкого харчування. Міліціонери за лічені хвилини прибули на місце події, де з’ясували, що тривожну кнопку натиснула адміністратор. Виявилося, що троє чоловіків зробили в закладі замовлення, але потай намагались розпивати спиртні напої, що в даному закладі робити заборонено. Адміністратор декілька разів зробила відвідувачам зауваження, на що ті належно не відреагували. Коли ж у заклад прибули міліціонери, щодо чоловіків було складено адміністративний протокол, після чого їх було доставлено до міського відділку міліції.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression