Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 15:06:38

Робота зі зверненнями громадян у Чернігівській митниці

02.02.2012   15:27Агенцiя

Протягом 2011 року до Чернігівської митниці надійшло 49 звернень громадян, що на 12 звернень більше в порівнянні з 2010 роком. Із них десять передано на розгляд з Державної митної служби України (Держмитслужба), одно - з Чернігівської обласної державної адміністрації (ЧОДА), одно - з газети «Сільські відомості», тридцять сім - надійшли безпосередньо від громадян поштою або надані особисто.

Кількісні дані щодо структури звернень за їх видами:

- заяви  -  46 (2010 - 27), із них 1 - направлено за призначенням;  
- скарги - 3 (2010 - 9).

Зростання у 2011 році кількості звернень відбулось за рахунок неодноразових звернень громадян - колишніх працівників митниці (22 звернення) з питань поновлення на роботі.

Зміст основних питань, що порушують громадяни у письмових зверненнях:
- кадрові питання - 44,90 % (2010 - 5,56 %);
- прохання надати роз`яснення з різних питань митного законодавства та митних процедур - 14,29 % (2010 - 13,89 %);
- щодо відмови митного органу в митному оформленні чи пропуску предметів через митний кордон України - 12,24 % (2010 - 8,33 %);
- звернення громадян, що не стосуються компетенції митних органів - 4,08 % (2010 - відсутні);
- звернення, пов`язані з оскарженням постанов митниць у справах про порушення митних правил - 4,08 % (2010 - 13,89%);
- повідомлення щодо незадовільної організації роботи митниці, неправомірних дій або неналежного виконання службових обов`язків з боку окремих працівників митних органів - 6,12 % (2010 - 25,00 %);
- інші питання - 14,29 % (2010 - 19,44 %).

З загальної кількості розглянутих звернень:
- задоволено - 19 (2010 - 9); в тому числі надані роз`яснення - 7 (2010 - 5);
- відмовлено - 30 (2010 - 27).

Виконавська дисципліна при роботі зі зверненнями громадян у підрозділах митниці наступна: 40 звернень розглянуті в термін до 15 діб, 4 звернення - до 30 діб, 3 звернення - до 5 діб (публічна інформація), 2 звернення - до 20 діб (публічна інформація). 

Керівництвом митниці за 2011 рік особисто прийнято 60 осіб. З них начальником митниці 21, заступниками начальника митниці 39. У результаті розгляду звернень громадян на особистих прийомах громадяни отримали консультації, деяким особам надано допомогу в оформленні документів, потрібних для подання митним органам.

В підрозділах митного оформлення Чернігівської митниці розміщені графіки на дошках інформації. З метою посилення гласності та прозорості в діяльності Чернігівської митниці, підвищення правової освіти серед населення з питань звернень громадян графік прийому громадян керівництвом митниці оприлюднений в інтернет-виданнях, на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

З 11 жовтня 2011 року почав функціонувати Веб-сайт Чернігівської митниці у мережі Інтернет за адресою: http://www.customs-chernigiv.cn.ua, на якому розміщена інформація з питань діяльності митниці, основні норми і правила з питань митного законодавства для громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Для удосконалення роботи митниці зі зверненнями громадян і з метою інформування громадян у пунктах пропуску через державний  кордон України розміщено стенди з інформацією про основні правила, що регламентують переміщення особистих речей, товарів, історичних й культурних цінностей та транспортних засобів. Крім того, на інформаційних стендах митниці розміщуються телефон довіри ДМСУ та контактні телефони керівництва митниці для оперативного вирішення конфліктних ситуацій, оскарження неправомірних, як вважають громадяни, рішень та вимог посадових осіб митниці.

Кузьміна Наталія, начальник відділу організаційного та документального забезпечення Чернігівської митниці

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.