Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:06:19

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

12.01.2015   14:06Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 5 по 11 січня 2015 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 44,2 тис. осіб та 8,2 тис. транспортних засобів.

За порушення державного кордону України затримано 5 громадян.

До адміністративної відповідальності притягнуто 12 осіб, на яких накладено штрафів на суму 3349 гривень.

Через державний кордон не пропущено 150 осіб, з яких 116 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 27 громадян Росії, 24 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 17,8 тис. осіб та 1,9 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 45 осіб, з яких 40 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 4 громадян Російської Федерації, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.