Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 21:11:33

До 20 січня встигніть заповнити анкету для участі у Всеукраїнському Форумі!

09.01.2015   13:13Агенцiя

Мережа “Громадські ініціативи України” оголошує прийом заявок для участі у Форумі “Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”.

Всеукраїнський дводенний форум стане цікавим та корисним майданчиком для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості. Учасники зможуть обговорити досвід, який всі громадські активісти отримали за останній рік та обговорити роль місцевих ініціатив у подальшому розвитку України.

Захід відбудеться 24-25 січня 2015 року в місті Чернігів.

На учасників чекають надихаючі промови, презентації успішних проектів, корисні майстер-класи, тематичні дискусії. На форумі ми також будемо говорити про Крим та Східну Україну, будемо разом шукати шляхи нашої спільної роботи далі.

Під час Форуму відбудеться нагородження переможців конкурсу “Краща громадська ініціатива України” (конкурс ще триває, отже ви можете взяти в ньому участь, — переможці будуть запрошені на Форум поза конкурсом та отримають призи від Мережі ГІУ).

Мережа “Громадські ініціативи України” зацікавлена у проведенні корисного та цікавого заходу, тому щиро запрошуємо потенційних партнерів до співпраці. Ми з радістю надамо під час Форуму простір паралельним проектам, близько пов’язаним з тематикою заходу (це можуть бути фотовиставки, дискусії, майстер-класи). Зазначте бажання долучитися до організації Форуму в своїй заявці або напишіть на адресу civilukraine@gmail.com з поміткою “Форум”

До участі у форумі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, хочуть поділитися своїм досвідом, та вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств. Відібраним учасникам буде забезпечено проживання та харчування під час форуму, роздаткові матеріали та відшкодовано витрати на проїзд.

Як взяти участь? До 20 грудня 2014 заповніть невелику анкету за посиланням

Контакти:
Інформація щодо участі в Форумі: Руслана Стасюк 096 464 88 33, ruslana.stasiuk@gmail.com
Загальні питання, партнерство, виступи спікерів: Юрій Степанець 0679607264 vinmonp@gmail.com, Олександра Целіщева, 0506640616, o.tselishcheva@gmail.com

Більше про діяльність Мережі ”Громадські ініціативи України”
сайт мережі ngonetwork.org.ua
сторінка мережі у фейсбуці www.facebook.com/ngonetwork.org.ua

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.