Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 09:30:38

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

02.02.2012   11:21

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 15 злочинів, з них: 1 розбійний напад, 5 крадіжок різних форм власності, 1 тілесне ушкодження, 1 шахрайство, 2 факти збуту підакцизних товарів, 1 погроза вбивством, 1 факт вилучення зброї, 3 факти незаконного обігу наркотиків.

На автошляхах області сталося 1 дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої 2 особи травмовано. В індивідуальному секторі виникло 3 пожежі.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 219 адмінпротоколів, з них 12 - за дрібне хуліганство, 71 - за порушення правил дорожнього руху. Співробітниками патрульної служби міліції складено 54 адмінпротоколи. 

За управління автотранспортом у стані алкогольного сп`яніння працівниками державтоінспекції затримано 17 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини