Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:21:18

Секретар селищної ради дозволив сам собі орендувати земельну ділянку

06.01.2015   14:08Агенцiя

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, відносно секретаря однієї з селищних рад Чернігівської області, посадової особи органу місцевого самоврядування 5 категорії.

З'ясовано що, на пленарних засіданнях селищної ради 6 скликання одним із питань порядку денного було питання надання дозволу на оформлення права оренди земельної ділянки для городництва та на затвердження технічної документації із надання в оренду земельної ділянки на території селища посадовій особі даної селищної ради. По даному питанню депутати, які були присутні на засіданнях селищної ради одноголосно проголосували «за» та за результатами голосування було прийнято рішення згідно якого секретарю сільради було надано відповідний дозвіл.

В подальшому між селищною радою та даною особою було укладено договір оренди землі площею 0,0538 га строком на 49 років.

Беручи участь в голосуванні з вищевказаних питань, секретар селищної ради усвідомлював, що у його службовій діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між особистими інтересами, а саме у бажанні отримати собі в оренду земельну ділянку для городництва, та обов'язків секретаря селищної ради, які полягали в організації та підготовці сесії селищної ради, про який він не повідомив сесію селищної ради.

Таким чином, посадова особа не вжила заходів щодо не допущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів в її службовій діяльності та про наявність якого вона не повідомила у письмовій формі сесію сільської ради.

Невжиття заходів секретарем ради, щодо повідомлення про конфлікт інтересів призвело до порушень вимог п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення.Протокол направлено на розгляд до районного суду Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини