Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:12:00

За рік до прокуратури області надійшло більше ста запитів на одержання публічної інформації

06.01.2015   08:12Агенцiя

Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес, визначено Законом України «Про доступ до публічної інформації».

З метою реалізації свого права на інформацію у 2014 році до органів прокуратури Чернігівської області запитувачами направлено 136 запитів. З них на 110 надано запитувану інформацію, 1 запитувачу відмовлено у зв’язку з відсутністю запитуваних відомостей, 9 запитів направлені належним розпорядникам інформації. У 16 випадках запити стосувались відомостей, на які не розповсюджується дія вказаного закону. Запитувачам було дано правові роз’яснення.

Найчастіше запитувачів цікавили питання організаційно-розпорядчої діяльності органів прокуратури, правозахисної діяльності, підтримання державного обвинувачення в судах.

Усі відповіді були надані в передбачений законом термін (5 робочих днів).


Довідково:

Запити на одержання публічної інформації в прокуратурі Чернігівської області приймаються на поштову адресу: м. Чернігів вул. К. Чорного, 9; телефоном (факсом) за номером (0642)77-43-99; на електронну пошту dostuplife@ukr.net або під час особистого прийому громадянина відповідальним прокурором.

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини