Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 02:26:01

За рік до прокуратури області надійшло більше ста запитів на одержання публічної інформації

06.01.2015   08:12Агенцiя

Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес, визначено Законом України «Про доступ до публічної інформації».

З метою реалізації свого права на інформацію у 2014 році до органів прокуратури Чернігівської області запитувачами направлено 136 запитів. З них на 110 надано запитувану інформацію, 1 запитувачу відмовлено у зв’язку з відсутністю запитуваних відомостей, 9 запитів направлені належним розпорядникам інформації. У 16 випадках запити стосувались відомостей, на які не розповсюджується дія вказаного закону. Запитувачам було дано правові роз’яснення.

Найчастіше запитувачів цікавили питання організаційно-розпорядчої діяльності органів прокуратури, правозахисної діяльності, підтримання державного обвинувачення в судах.

Усі відповіді були надані в передбачений законом термін (5 робочих днів).


Довідково:

Запити на одержання публічної інформації в прокуратурі Чернігівської області приймаються на поштову адресу: м. Чернігів вул. К. Чорного, 9; телефоном (факсом) за номером (0642)77-43-99; на електронну пошту dostuplife@ukr.net або під час особистого прийому громадянина відповідальним прокурором.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.