Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 14:54:39

Дармове пальне не пішло крадіям на користь

05.01.2015   07:48

Працівники Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області встановили зловмисників, які викрали 120 літрів дизельного пального.

До чергової частини Прилуцького міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення жителя Линовиці, що поки він святкував Новий рік, невідомі зловмисники зайшли в садибу і викрали 120 літрів дизельного пального, яке стояло в каністрах під навісом.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. В ході відпрацювання Прилуцького району та міста Прилук, дільничним інспектором міліції було встановлено, що крадіжку скоїли двоє жителів сусіднього Варвинського району. Викрадене вилучено та повернуто власнику.

Відносно зловмисників відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України «крадіжка», що загрожує покаранням аж до позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини