Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 23:26:44

Ліки для забезпечення швидкої медичної допомоги не були закуплені в повному обсязі

05.01.2015   07:42Агенцiя

Відповідно до інформації «Вісника державних закупівель» Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації планувало закупити 39 найменувань ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги, про що було оголошено ще у жовтні 2014 року.

У грудні відбувся розгляд конкурсних пропозицій, які надійшли до тендерного комітету.Було поданодві заявки на участь у тендері: від ТОВ «Бадм-Б» таПрАТ «Медфарком-Центр».

Однак при детальному вивченні документації за деякими лотами конкурсних торгів була виявленаневідповідність наданих пропозицій по закупівлі ліків як з боку ТОВ «Бадм-Б», так і ПрАТ «Медфарком-Центр». Такі пропозиції були недопущені до конкурсу. Тому 12 грудня 2014 у зв’язку з тим, що до оцінки допущено пропозиції менше, ніж двох учасників, конкурсним комітетом було прийняте рішення відмінити торги по 27 лотам.

Пропозиції по іншим дев’яти лотам взяли участь у торгах. ТОВ "Бадм-Б" запропонувало нижчі ціни, ніж
ПрАТ «Медфарком-Центр» і 29 грудня 2014 Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністраціїуклало договір з ТОВ "Бадм-Б" на постачання ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги на загальну суму 384967,36 грн.

Тож, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації не змогло укласти договори на постачання більшості необхідних ліків, закупивши лише 9 найменувань від запланованих 39.
 

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини