Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 18:48:44

Понад 64 тисячі електронних ключів отримали платники Чернігівщини у 2014 році

31.12.2014   12:04Агенцiя

Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини.

У 2014 році клієнтами Центру сертифікації ключів в цілому по області стали 21,4 тис. платників (зокрема: 5,2 тис. – юридичних осіб та 16,2 тис. фізичних осіб), яким безкоштовно сформовано близько 64,2 тис. посилених сертифікатів для подання звітності. Така динаміка красномовно свідчить про ефективність електронних сервісів та постійне зростання кількості бажаючих оцінити переваги подання звітності в електронному вигляді, адже це зберігає час та гроші.

Слід зазначити, що у 2014 році сфера використання безкоштовних електронних ключів стала ширшою. Відтепер електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна використовувати не лише для подачі податкової звітності, звітів до пенсійного фонду та статистики.

За допомогою ЕЦП, наданого Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, можна брати участь у торгах з продажу арештованого майна «СЕТАМ» та здійснювати державні закупівлі.

Нагадуємо, що послуги електронного цифрового підпису надаються безкоштовно органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Робота Центру забезпечується сучасним програмно-технічним комплексом, який забезпечує високий рівень надійності захисту інформації, що дуже важливо для користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини