Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 09:39:30

Благодійну допомогу 3 батальону військової частини 3066 в зоні АТО надали співробітники пенітенціарної служби

31.12.2014   12:02Агенцiя

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та керівництво управління ДПтС України в Чернігівській області надали благодійну допомогу особовому складу 3 батальону військової частини 3066 в зоні АТО.

Так, обласною профспілкою для потреб військовослужбовців було придбано кутову шліфувальну машину, яка, за словами командира 3 батальону військової частини 3066 полковника Олександра Рибака, крайнє необхідна для забезпечення виконання завдань особовим складом військової частини на сході України.

Заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Вячеслав Козка та Голова Чернігівської обласної профспілки Еліна Панченко доставили благодійну допомогу та ознайомились з робочими буднями військової частини 3066.

Військові висловили щиру подяку колективу та керівництву управління ДПтС України в Чернігівській області за небайдужість та надану благодійну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.

8 лютого: Цей день в Україні та в світі

8 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:00

ДЕНЬ 350 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 350 RUSSIAN AGRESSION

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12

Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.