Про забезпечення роботи Центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні
Центри обслуговування платників в районах та містах працюватимуть 2,3,8 -10 січня 2015 року в режимі чергування з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
З метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобіганню виникнення можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Головне управління ДФС України у Чернігівській області повідомляє, що Центри обслуговування платників в районах та містах працюватимуть 2,3,8 -10 січня 2015 року в режимі чергування з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 22:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.