Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 04:29:57

Захист лісових ресурсів шляхом прокурорського реагування

30.12.2014   16:34Агенцiя

Питання забезпечення раціонального використання та належної охорони лісових ресурсів залишається на Чернігівщині проблемним.

Зокрема, в лісах поширені факти самовільних рубок, пошкодження та знищення лісових насаджень, крадіжок лісових ресурсів. Враховуючи те, що самовільні рубки вчинені, в основному, невстановленими особами, прокурори цього року орієнтували свою роботу на здійснення визначених законом повноважень, у першу чергу, органами контролю.

Відтак у поточному році до дисциплінарної відповідальності притягнуто 91 посадовця органів контролю.

Окрім цього, на даному напрямі упродовж поточного року розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами, загальна сума заподіяних збитків у яких складає понад 6 млн. грн.

До лісогосподарських підприємств, які не забезпечили належну охорону лісу, заявлено позовів на суму понад 300 тис. грн., які задоволені.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.