Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 06:09:06

Прокуратура області здійснює міжнародне співробітництво в кримінальних провадженнях

30.12.2014   13:24Агенцiя

Як Законом України «Про прокуратуру» (розділ XI), так і Кримінальним процесуальним кодексом України (розділ IX) на прокуратуру покладається здійснення міжнародного співробітництва з компетентними органами іноземних держав у сфері кримінального судочинства.

У поточному році до прокуратури Чернігівської області надійшло 18 запитів компетентних органів іноземних держав про виконання процесуальних дій на території області.

До Генеральної прокуратури України для подальшого скерування до іноземних держав прокуратурою області направлено 12 клопотань правоохоронних органів області про проведення процесуальних дій у кримінальних провадженнях.

Безпосередньо прокуратурою області направлено до Республік Польща та Молдова 4 таких запити.

На розгляді у компетентних органів іноземних держав на даний час знаходиться 10 клопотань про видачу в Україну осіб, які скоїли кримінально-карані дії в області, задоволено 3.

Крім того, прокуратурою області проведено екстрадиційні перевірки, за результатами яких 3 особи видано компетентним органам іноземних держав.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.