Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 08:39:27

До органів фіскальної служби Чернігівської області надійшло 131 письмове звернення

30.12.2014   10:14Агенцiя

Протягом поточного року до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшло 131 письмове звернення, що на 26% менше минулорічного показника. Отже, це свідчить про високу поінформованість громадян у сфері оподаткування.

Так, із загальної кількості звернень найбільше надійшло заяв – 129, крім того – 2 скарги та 1 пропозиція. Здебільшого громадяни направляють звернення поштою, рідше через прокуратуру, органи місцевого самоврядування та через депутатів.

За результатами розгляду звернень 114 заявникам надано роз’яснення та вирішено питання позитивно, трьом відмовлено, 4 звернення направлено за належністю, 5 визнано анонімними. П’ять звернень знаходяться на розгляді.

Керівництвом територіальних органів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом 2014 року проведено 265 особистих прийомів громадян, з них 54 виїзних. Всі питання, порушені під час особистих прийомів, вирішувались невідкладно.

З якими основними питаннями зверталися громадяни? Насамперед, порушувалися питання проведення перевірок суб’єктів господарювання щодо правильності застосування РРО та КОРО, інформування про ухилення від сплати податків, оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності – фізичних осіб, роз’яснення порядку реєстрації та обліку суб’єктів господарювання, переміщених із зони АТО та ВЕЗ «Крим», відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків через релігійні переконання, нарахування та сплата єдиного соціального внеску, військового збору. Органи ДФС області і надалі захищатимуть права та законні інтереси громадян щодо реалізації їх права на звернення.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини