Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою
Кордон за тиждень
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
З 22 по 28 грудня 2014 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 81,5 тис. осіб та 29,8 тис. транспортних засобів.
За порушення державного кордону України затримано 2 громадян.
До адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб, на яких накладено штрафів на суму 8024 гривні.
Через державний кордон не пропущено 170 осіб, з яких 135 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 36 громадян Росії, 25 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.
За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 29,8 тис. осіб та 5,4 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 52 особи, з яких 41 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 18 громадян Російської Федерації, 14 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали фінансового забезпечення перебування в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.