Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 серпня, 06:19:23

Коментар міського голови А. Лінника щодо рішення апеляційного суду

29.12.2014   10:03

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина прокоментував рішення апеляційного суду. Також розповів читачам ““Уездные новости” хто стоїть за дивними діями правоохоронців, навіщо і кому потрібно крісло міського голови в такий скрутний і несприятливий час, зовсім не задля спасіння ніжинців.

Анатолій Лінник також показав конверт в якому йому прислали повістку до суду. На конверті вказана дата і час реєстрації листа на пошті. Стаття 74 ЦПК України говорить, що судова повістка має бут вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше, ніж за три дні до судового засідання.

На штампі конверту ми бачимо дату відправки листа 23 грудня о 14:18, судове засідання було 26 грудні о 9:30, тобто листа навіть відправили пізніше, ніж його мали вже отримати.

Далі, Анатолій Лінник повідомив, що взагалі справа тримається на завідомо брехливих свідченнях депутатів НМР. Депутати від фракції “Батьківщина” Косенко, Борисенко, Баранков наполягали в суді першої інстанції на тому, що коли рада приймала рішення про нарахування премій, то рішення стосувалось не посади міського голови а особисто Михайла Приходька (міського голови на момент прийняття рішення).

Коли були підняті протоколи сесії міськради, то там було чітко зазначено, що саме ці депутати були відсутні на тому засіданні сесії і не могли голосувати за це питання.

Виходить, що вони, комусь в угоду, або собі на користь навмисно оббрехали А. Лінника і в порушення присяги дали завідомо неправдиві свідчення в суді.

Точно такі ж брехливі свідчення депутати давали і працівникам правоохоронних органів. Ці свідчення пізніше і стали однією з підстав для складання протоколу про корупцію.

Але А. Лінника та його адвоката, “не запросивши” на судове засідання, позбавили можливості сказати про це на суді і захистити себе. Можливість свідчити на свою користь у Ліника була забрана теж у протиправний спосіб.

Можна довго дискутувати про те, який виходить з А. Лінника мер. Але одне беззаперечне: якщо формулюються обвинувачення, то ґрунтуватися вони повинні на правдивих фактах і процедура повинна бути чесною.

 

До теми: Мера Ніжина визнано винним у корупційному правопорушенні

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.