Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 08:20:11

Коментар міського голови А. Лінника щодо рішення апеляційного суду

29.12.2014   10:03

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина прокоментував рішення апеляційного суду. Також розповів читачам ““Уездные новости” хто стоїть за дивними діями правоохоронців, навіщо і кому потрібно крісло міського голови в такий скрутний і несприятливий час, зовсім не задля спасіння ніжинців.

Анатолій Лінник також показав конверт в якому йому прислали повістку до суду. На конверті вказана дата і час реєстрації листа на пошті. Стаття 74 ЦПК України говорить, що судова повістка має бут вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше, ніж за три дні до судового засідання.

На штампі конверту ми бачимо дату відправки листа 23 грудня о 14:18, судове засідання було 26 грудні о 9:30, тобто листа навіть відправили пізніше, ніж його мали вже отримати.

Далі, Анатолій Лінник повідомив, що взагалі справа тримається на завідомо брехливих свідченнях депутатів НМР. Депутати від фракції “Батьківщина” Косенко, Борисенко, Баранков наполягали в суді першої інстанції на тому, що коли рада приймала рішення про нарахування премій, то рішення стосувалось не посади міського голови а особисто Михайла Приходька (міського голови на момент прийняття рішення).

Коли були підняті протоколи сесії міськради, то там було чітко зазначено, що саме ці депутати були відсутні на тому засіданні сесії і не могли голосувати за це питання.

Виходить, що вони, комусь в угоду, або собі на користь навмисно оббрехали А. Лінника і в порушення присяги дали завідомо неправдиві свідчення в суді.

Точно такі ж брехливі свідчення депутати давали і працівникам правоохоронних органів. Ці свідчення пізніше і стали однією з підстав для складання протоколу про корупцію.

Але А. Лінника та його адвоката, “не запросивши” на судове засідання, позбавили можливості сказати про це на суді і захистити себе. Можливість свідчити на свою користь у Ліника була забрана теж у протиправний спосіб.

Можна довго дискутувати про те, який виходить з А. Лінника мер. Але одне беззаперечне: якщо формулюються обвинувачення, то ґрунтуватися вони повинні на правдивих фактах і процедура повинна бути чесною.

 

До теми: Мера Ніжина визнано винним у корупційному правопорушенні

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.