Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 16:03:33

Коментар міського голови А. Лінника щодо рішення апеляційного суду

29.12.2014   10:03

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина прокоментував рішення апеляційного суду. Також розповів читачам ““Уездные новости” хто стоїть за дивними діями правоохоронців, навіщо і кому потрібно крісло міського голови в такий скрутний і несприятливий час, зовсім не задля спасіння ніжинців.

Анатолій Лінник також показав конверт в якому йому прислали повістку до суду. На конверті вказана дата і час реєстрації листа на пошті. Стаття 74 ЦПК України говорить, що судова повістка має бут вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше, ніж за три дні до судового засідання.

На штампі конверту ми бачимо дату відправки листа 23 грудня о 14:18, судове засідання було 26 грудні о 9:30, тобто листа навіть відправили пізніше, ніж його мали вже отримати.

Далі, Анатолій Лінник повідомив, що взагалі справа тримається на завідомо брехливих свідченнях депутатів НМР. Депутати від фракції “Батьківщина” Косенко, Борисенко, Баранков наполягали в суді першої інстанції на тому, що коли рада приймала рішення про нарахування премій, то рішення стосувалось не посади міського голови а особисто Михайла Приходька (міського голови на момент прийняття рішення).

Коли були підняті протоколи сесії міськради, то там було чітко зазначено, що саме ці депутати були відсутні на тому засіданні сесії і не могли голосувати за це питання.

Виходить, що вони, комусь в угоду, або собі на користь навмисно оббрехали А. Лінника і в порушення присяги дали завідомо неправдиві свідчення в суді.

Точно такі ж брехливі свідчення депутати давали і працівникам правоохоронних органів. Ці свідчення пізніше і стали однією з підстав для складання протоколу про корупцію.

Але А. Лінника та його адвоката, “не запросивши” на судове засідання, позбавили можливості сказати про це на суді і захистити себе. Можливість свідчити на свою користь у Ліника була забрана теж у протиправний спосіб.

Можна довго дискутувати про те, який виходить з А. Лінника мер. Але одне беззаперечне: якщо формулюються обвинувачення, то ґрунтуватися вони повинні на правдивих фактах і процедура повинна бути чесною.

 

До теми: Мера Ніжина визнано винним у корупційному правопорушенні

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.