Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 12:18:12

Коментар міського голови А. Лінника щодо рішення апеляційного суду

29.12.2014   10:03

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина прокоментував рішення апеляційного суду. Також розповів читачам ““Уездные новости” хто стоїть за дивними діями правоохоронців, навіщо і кому потрібно крісло міського голови в такий скрутний і несприятливий час, зовсім не задля спасіння ніжинців.

Анатолій Лінник також показав конверт в якому йому прислали повістку до суду. На конверті вказана дата і час реєстрації листа на пошті. Стаття 74 ЦПК України говорить, що судова повістка має бут вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше, ніж за три дні до судового засідання.

На штампі конверту ми бачимо дату відправки листа 23 грудня о 14:18, судове засідання було 26 грудні о 9:30, тобто листа навіть відправили пізніше, ніж його мали вже отримати.

Далі, Анатолій Лінник повідомив, що взагалі справа тримається на завідомо брехливих свідченнях депутатів НМР. Депутати від фракції “Батьківщина” Косенко, Борисенко, Баранков наполягали в суді першої інстанції на тому, що коли рада приймала рішення про нарахування премій, то рішення стосувалось не посади міського голови а особисто Михайла Приходька (міського голови на момент прийняття рішення).

Коли були підняті протоколи сесії міськради, то там було чітко зазначено, що саме ці депутати були відсутні на тому засіданні сесії і не могли голосувати за це питання.

Виходить, що вони, комусь в угоду, або собі на користь навмисно оббрехали А. Лінника і в порушення присяги дали завідомо неправдиві свідчення в суді.

Точно такі ж брехливі свідчення депутати давали і працівникам правоохоронних органів. Ці свідчення пізніше і стали однією з підстав для складання протоколу про корупцію.

Але А. Лінника та його адвоката, “не запросивши” на судове засідання, позбавили можливості сказати про це на суді і захистити себе. Можливість свідчити на свою користь у Ліника була забрана теж у протиправний спосіб.

Можна довго дискутувати про те, який виходить з А. Лінника мер. Але одне беззаперечне: якщо формулюються обвинувачення, то ґрунтуватися вони повинні на правдивих фактах і процедура повинна бути чесною.

 

До теми: Мера Ніжина визнано винним у корупційному правопорушенні

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини