Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:01:59

Прокуратура на захисті конституційних прав підприємців

29.12.2014   07:55Агенцiя

За результатами прокурорських перевірок установлено непоодинокі порушення прав суб’єктів господарювання органами контролю.

Так, ними допускалися порушення вимог законодавства при плануванні, проведенні контрольних заходів, оформленні їх результатів, донарахуванні грошових зобов’язань.

Загалом на даному напрямі роботи за документами реагування прокурорів до відповідальності притягнуто 66 посадових осіб органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, попереджено 508 незаконних перевірок, розпочато кримінальне провадження.

Так, посадові особи обласного управління «Чернігівекоресурси» ДП «Укрекоресурси» вносили неправдиві відомості до актів виконаних робіт з утилізації тари і пакувальних матеріалів імпортованої продукції, які фактично не виконувалися. Як наслідок, суб’єктами господарювання безпідставно перераховано ДП «Укрекоресурси» 2 млн.грн.

За вказаним фактом прокурором розпочато кримінальне провадження.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.