Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 05:43:56

Кредитори ПАТ "БК "Домобудівник" відстояли у суді санацію

25.12.2014   14:14

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 23.12.2014 введено довгоочікувану усіма кредиторами процедуру санації ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», яка відповідно до ст. 28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища товариства, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів.

Нагадаємо, що у провадженні господарського суду з листопада 2013 року перебуває справа про банкрутство одного з найпотужніших забудовників в області ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», з майновими вимогами у якій звернулися державні органи та понад 80 громадян.

Прокуратурою здійснено вступ у розгляд судом зазначеної справи на захист інтересів фізичних осіб та державних установ-кредиторів.

Збори конкурсних кредиторів, які відбулися 19.12.2014, проголосували за кандидатуру керуючого санацією Бандолу О.О. Таким чином, більшість висловила недовіру діючому розпоряднику майна – арбітражному керуючому Агеєву А.В. за неодноразові факти крадіжок майна товариства та невжиття усіх належних заходів для його захисту.

Новопризначеного керуючого санацією судом зобов’язано у трьохмісячний строк надати схвалений в установленому порядку план санації.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.