Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 06:04:27

Робити свято так легко…якщо є небайдужі люди…

25.12.2014   07:52

Бажання зробити свято напередодні Нового Року для дітей з особливими потребами виникло не тільки у активістів Чернігівської обласної недержавної громадської організації «Голос батьків», а і у волонтерів недержавної громадської організації «Міський молодіжний центр «Жменя», Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, фахівців відділу інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

Не залишились байдужими і представники бізнес-структур міста Чернігова. Смачні солодощі приготували кондитери Чернігівської кондитерської фабрики «Стріла» та персонал ресторану швидкого харчування McDonald’s.

Особливе свято для особливих дітей приготували волонтери Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді під керівництвом педагога-організатора Федорченко Антоніни Юріївни. Навіть Дід Мороз на цьому святі був особливий. Це – Дмитро Бруй – двадцяти дев’яти річний хлопець з народження прикутий до інвалідного візку. Він із задоволенням погодився на запрошення членів організації  «Голос батьків» бути Дідом Морозом для їх дітей, адже хто, як не він, розуміє важливість простого спілкування та  інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство.
Свято вдалося!

Активісти «Голосу батьків» висловлюють подяку всім небайдужим людям, що долучилися до проведення заходу для їхніх діток.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.