Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 21:25:12

Кнопки "термінового виклику міліції": Ніжин

24.12.2014   08:06

З метою забезпечення громадської безпеки та зменшення кількості протиправних діянь на території Чернігівської області взято курс на збільшення розміщень кнопок «термінового виклику міліції». - Кнопки «термінового виклику міліції» покликані, перш за все, зменшити вуличну злочинність.

Зрозуміло, що випадки бувають різні і громадяни не завжди мають можливість бігти до правоохоронних органів або зателефонувати по лінії «102» та повідомити про протиправні дії. Знайти цю тривожну кнопку можна за спеціальним вказівником - наклейкою жовтого кольору з написом «Терміновий виклик міліції». Вони розташовані в громадських місцях та місцях масового скупчення людей - супермаркетах, аптеках, банках, кафе, ресторанах, школах, АЗС і т.п. на сьогодні на території області встановлено вже 86 таких кнопок, - зазначає начальник управління ДСО при УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Ярослав Накопюк.

Для більш зручного орієнтування населення про місцезнаходження даних кнопок даємо їх перелік.

1. вул. Шевченка, 107-а - "Велика Кишеня"
2. вул. Крапив'янського, 2 - НДУ ім. Гоголя Учбовий корпус № 1
3. вул. Крапив'янського, 2 - НДУ ім. Гоголя Учбовий корпус № 2
4. вул. Червонокозача, 5 - КП "НУВКГ"
5. вул. Гоголя, 11 - "Ломбард-Скарбниця"
6. вул. Шевченка, 20 - м-н "Фора"
7. вул. Шевченка, 109/1 - Кафе "Шоколад"
8. вул. Незалежності, 25 - ТП «Кока-кола»
9. вул. Франка, 77-а - «Продукти»
10. вул. Шевченка.11-а - «Сіті-Маркет»
11. вул.Гоголя, 2-А/37 - кафе «Соло»
12. вул.Воздвиженська,4/1 - «Продукти»
13. вул.Шевченка, 21 - критий ринок "Прогрес"
14. вул.Гоголя, 2-А - «Стокоманія»
15. вул.Василівська,45 - «Сіті Маркет»
16. вул.Шевченка, 172 - «ТДД»
17. вул.Московська, 3-А - «Планета Секонд Хенд»
18. вул.Незалежності, 21/5 - «Меблі»
19. вул.Єсипенка, 15 - «Продукти»
20. вул.Московська, 12 - «Фора»

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.