За курильні суміші передбачена кримінальна відповідальність
В Чернігові міліція затримала молодика з пакетиком курильної суміші. В пакунку знаходилася речовина зеленого кольору, яку, як пояснив юнак, він знайшов.
До чергової частини Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення, що в обласному центрі по вулиці Преображенській у 18-річного парубка було виявлено 5-грамовий пакунок з речовиною зеленого кольору.
Як пояснив останній, у згортку знаходиться курильна суміш, яку він знайшов. На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу. Речовину направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.