Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 23:47:57

Ветерани створили благодійний фонд

19.12.2014   08:08Агенцiя

Із проханням сприяти збору коштів звернулися ветерани області до керівників облдержадміністрації та обласної ради. Відповідне звернення було озвучено під час засідання Пленуму ради Чернігівської обласної Організації ветеранів України, що відбулося 18 грудня у Чернігові.

— Створення благодійного фонду при обласній раді Організації ветеранів необхідне для надання допомоги воїнам-фронтовикам, учасникам війни, вдовам загиблих воїнів та воїнству АТО у придбанні ліків, проведенні операцій, виконанні ритуальних послуг, — запевнив голова обласної організації ветеранів Анатолій Москаленко.

На думку ветеранів джерелами наповнення зазначеного фонду можуть стати відрахування 1% з місячної зарплати працюючих громадян та спонсорські внески меценатів, депутатів рад та ін. Присутній на засіданні голова обласної ради Микола Звєрєв пообіцяв сприяти діяльності фонду фінансування заходів з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги.

Також учасники засідання обговорили основні завдання ветеранських організацій області та напрямки роботи з владою щодо підготовки і проведення святкування 70-ї річниці Перемоги та Року ветеранів війні в 2015 році.

Крім того, перед присутніми виступили керівники ветеранських організацій окремих районів. У виступі кожного з них значна увага була приділена волонтерській діяльності районних осередків. Ветерани, як і багато інших громадських організацій, не залишились осторонь ситуації, що склалася на Сході країни. У районах організовано збір коштів, теплих речей, продуктів харчування для учасників АТО та переселенців.

Беручи заключне слово, Анатолій Москаленко висловив впевненість у тому, що Україні вдасться вийти із складної суспільно-політичної ситуації, а органам влади у тісній співпраці з ветеранськими організаціями —організувати та провести заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги на достойному рівні.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини