Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:27:02

Ветерани створили благодійний фонд

19.12.2014   08:08Агенцiя

Із проханням сприяти збору коштів звернулися ветерани області до керівників облдержадміністрації та обласної ради. Відповідне звернення було озвучено під час засідання Пленуму ради Чернігівської обласної Організації ветеранів України, що відбулося 18 грудня у Чернігові.

— Створення благодійного фонду при обласній раді Організації ветеранів необхідне для надання допомоги воїнам-фронтовикам, учасникам війни, вдовам загиблих воїнів та воїнству АТО у придбанні ліків, проведенні операцій, виконанні ритуальних послуг, — запевнив голова обласної організації ветеранів Анатолій Москаленко.

На думку ветеранів джерелами наповнення зазначеного фонду можуть стати відрахування 1% з місячної зарплати працюючих громадян та спонсорські внески меценатів, депутатів рад та ін. Присутній на засіданні голова обласної ради Микола Звєрєв пообіцяв сприяти діяльності фонду фінансування заходів з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги.

Також учасники засідання обговорили основні завдання ветеранських організацій області та напрямки роботи з владою щодо підготовки і проведення святкування 70-ї річниці Перемоги та Року ветеранів війні в 2015 році.

Крім того, перед присутніми виступили керівники ветеранських організацій окремих районів. У виступі кожного з них значна увага була приділена волонтерській діяльності районних осередків. Ветерани, як і багато інших громадських організацій, не залишились осторонь ситуації, що склалася на Сході країни. У районах організовано збір коштів, теплих речей, продуктів харчування для учасників АТО та переселенців.

Беручи заключне слово, Анатолій Москаленко висловив впевненість у тому, що Україні вдасться вийти із складної суспільно-політичної ситуації, а органам влади у тісній співпраці з ветеранськими організаціями —організувати та провести заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги на достойному рівні.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини