Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 18:05:10

На Чернігівщині припинена діяльність 22 підпільних цехів

18.12.2014   07:43Агенцiя

З метою протидії незаконному обігу підакцизних товарів за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Чернігівській області протягом 11 місяців припинена діяльність 22 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 10,5 млн.грн., у тому числі товарів підакцизної групи - на 3,3 млн.грн.

За рішеннями судів конфісковано товарів підакцизної групи на суму 1 млн. грн..

Слідче управління ГУ ДФС області внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань 9 кримінальних правопорушень за ст. 204 Кримінального кодексу України. За результатами проведеного досудового розслідування по 5-ти провадженнях обвинувальні акти направлені до суду.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини