Протягом останньої доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Обстановка на кордоні
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За порушення державного кордону України затримано 2 осіб.
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,9 тис. осіб та 1,8 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 55% та транспортного на 60%.
Через державний кордон не пропущено 38 осіб, з яких 35 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених 3 громадянина Росії, 2 з яких не змогли підтвердити мету свого перебування в Україні.
До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні та порушення державного кордону притягнуто 5 громадян, на яких накладено штрафів на суму 1530 гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.