Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:49:38

Жінками року стали дев’ять чернігівок

16.12.2014   08:38

12 грудня в Чернігові у міському Палаці культури відбувся сімнадцятий святковий вечір із нагоди проведення в місті конкурсу «Жінка року - 2014».

Лауреатами конкурсу “Жінка року – 2014” міста Чернігова стали:

Тетяна Григорівна Борисенко – медична сестра 24 штурмового полку Міноборони України;

Ніна Іванівна Власенко – директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи;

Валентина Володимирівна Іщенко – завідувач відділу бандурного мистецтва Чернігівської музичної школи № 1 ім. Вільконського, заслужений працівник культури України,

Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чернігівської міської ради;

Ірма Вікторівна Мірошниченко – директор ТОВ «Міраві», власниця «Кеб - таксі», таксі «Флай» та салону краси «Нефертіті»;

Вікторія Володимирівна Сидорова – журналіст, редактор відділу тематичних програм радіомовлення обласної телерадіокомпанії «Сівер - центр», співзасновник Медіа – центру «Моє мсто»;

Галина Василівна Совєтова – директор загальноосвітньої школи № 29 I-III ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області;

Світлана Петрівна Тонконог – директор туристичного агентства «Люкс тур»;

Олена Йосипівна Трикашна – завідувач жіночої консультації №2 пологового будинку Чернігівської міської ради.

Лауреаток конкурсу та учасників святкового вечора привітав перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миргородський. Він, зокрема, зазначив, що сучасна жінка може гармонійно поєднувати багато соціальних ролей. Вона є і берегинею домашнього вогнища, і добре працює, і успішно займається власною справою, і бере участь у громадському житті, і при цьому залишається чарівною та вродливою.

Також було відзначено багатогранність талантів чернігівських жінок, які представили свої оригінальні творчі вироби на виставці.

Голова Спілки жінок м. Чернігова Людмила Канюка переконана, що соціальна місія конкурсу досягнута, адже він має на меті підвищення та утвердження високого статусу жінки в українському суспільстві.

Традиційний щорічний захід організовують відділ у справах сім’ї та молоді міської ради (начальник відділу Валерій Семенець), управління культури міської ради (начальник управління Юрій Ткач), громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова» (голова Людмила Канюка) та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових та професійних жінок (президент Ірина Дорожкіна) за постійної підтримки особисто міського голови Олександра Соколова.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».