Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 17:20:37

На Чернігівщині майже 12 тисяч суб’єктів господарювання - податкових агентів - перераховують військовий збір

13.12.2014   10:51Агенцiя

Сплачуєте військовий збір – наближаєте мир в країні.

На Чернігівщині майже 12 тисяч суб’єктів господарювання - податкових агентів - перераховують військовий збір, який запроваджений з серпня цього року. Його ставка - 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.

Об’єктом оподаткування є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або виплат і винагород, які нараховуються, виплачуються чи надаються платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами А також - виграші в державну та недержавну грошові лотереї, виграші, отримані від організатора азартної гри.

Платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, що отримують  доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи та фізичні особи-нерезиденти, що отримують доходи із джерела їх походження в Україні, а також податкові агенти.

По Чернігівській області надходження військового збору до державного бюджету за серпень-листопад склали 31,5 млн. грн. Це, до речі, 2,1 відсотка в структурі наповнення загального фонду держбюджету. Найбільше сплачують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Бахмацькій, Варвинській, Корюківській ОДПІ.

Проведений аналіз фонду оплати праці в області. Згідно з даними обласного управління статистики, заборгованість із виплати заробітної плати на 1 жовтня 2014 р. становила 21 млн.грн. За умови її поступового погашення, будуть забезпечуватись додаткові  надходження до державного бюджету і військового збору. Тож очікувані надходження збору у грудні – 9,5 млн.грн.
 
Варто сподіватися, що платники військового збору усвідомлюють, що їх висока платіжна дисципліна робитиме свою справу у наближення миру. Адже цей збір використовується на потреби армії, зокрема, на проведення антитерористичної операції на сході України.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини