Бійці спеціального батальйону міліції "Чернігів" повернулися із зони АТО
Рідне місто зустріло бійців спеціального батальйону патрульної служби міліції «Чернігів», які повернулися на короткостроковий відпочинок із зони АТО у рамках ротації особового складу.
Підрозділ несе службу в Станиці Луганській в безпосередній близькості від кордону з РФ і терористичною ЛНР. Батальйон виконує суто міліцейські функції: охорона громадського порядку, контроль автотранспорту на блокпостах, вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї тощо.
Лише два дні після оголошеної українською стороною дня тиші, мінометно-артилерійські обстріли з боку сепаратистів і російсько-терористичних військ припинялися. А так тривали по декілька разів на добу. Через це у станиці світло, вода і газ є із значними перебоями, бо комунікації регулярно руйнуються від вибухів, а ремонтні бригади комунальних служб терористи обстрілюють так само, як і українських силовиків. За інформацією правозахисників, від початку конфлікту на Донбасі загинуло майже двісті працівників комунальних служб.
Натомість чернігівці тримають марку і несуть службу сумлінно, за що неодноразово заохочувалися як керівництвом МВС, так і головою Луганської ОДА Геннадієм Москалем.
Так, нещодавно в ході контрдиверсійної операції бійці батальйону затримали командира роти розвідки артилерійського дивізіону сепаратистів, які регулярно обстрілюють наші позиції. Терорист, уродженець Луганська, мав визначити точні позиції батальйону «Чернігів» і коректувати вогонь. Наразі він переданий контррозвідці.
Також на одному з блокпостів бійці затримали двох наркокур'єрів з кілограмом марихуани. Зловмисники направлялися в бік материкової України. Відносно них відкрито кримінальне провадженні.
Урочиста зустріч бійців спецбатальйону «Чернігів» відбулася у присутності керівництва УМВС України в Чернігівській області, рідних та близьких, побратимів, численних волонтерів, представників ЗМІ. Бійці батальйону успішно виконали усі поставлені завдання, повернулися на рідну землю без пригод, усі живі-здорові.
Керівництво Управління подякувало бійцям за сумлінне несення служби, зазначивши, що своїми діями вони довели, що чернігівські правоохоронці - справжні українські патріоти. Всі бійці спеціального підрозділу міліції, які повернулися до Чернігова із зони АТО, одержали десятиденну відпустку. Після її відбуття вони повернуться до несення служби та знову вирушать на Схід.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.