Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 грудня по 08 годину 12 грудня 2014 року
Надзвичайні ситуації:
Станом на 18 год. 00 хв. 11 грудня 2014 року пожежу торфу в урочищі "Уренгове" ліквідовано (Городнянський район, між с. Горошківка та с. Стовпівка). З початку гасіння пожежу ліквідовано на площі 88 (загальна площа урочища - 120 га) га (за добу ліквідовано - 1 га).
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 70 одиниць спеціальної техніки та 97 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Прогноз погоди на 12 грудня 2014 року
Хмарна погода з проясненнями, вночі мокрий сніг, вдень місцями невеликий мокрий сніг, місцями слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 11 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 12 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.