Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 09 грудня по 08 годину 10 грудня 2014 року
Надзвичайні ситуації:
Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району. Гасіння проводиться протягом світлового дня, залучено 4 мотопомпи та 26 чоловік особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 85 га, залишилось 3 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.
Пожежі: зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина та 3 врятовано.
Короткий опис деяких пожеж:
1. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Руда 09.12.2014 року о 07 год. 09 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 50000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.
2. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Горбове О 20 год. 07 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 15 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
Інші повідомлення:
О 23 год. 30 хв. в м. Ніжин, по вул. Шевченка, сталося зіткнення автомобіля "Опель Кадет" та автомобіля "Богдан - 211140". Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення 16 ДПРЧ м. Ніжин (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 13 одиниць спеціальної техніки та 14 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.